SPAM

Robię tą notkę specjalnie po to, byście mogli reklamować swoje blogi tutaj, nie pod postami. Lubię porządek i gdy wszystko jest posegregowane, stąd owy post.
Byłoby mi bardzo miło jakbyście tutaj zostawiali linki do swoich blogów.
Jeśli ktoś z Was doda do siebie nowy rozdział, również proszę o pozostawienie informacji w tym miejscu.

Z góry dziękuję,
Autor

11 komentarzy:

 1. Czy to nowy odcinek twojego ulubionego anime....,czy to gwiazdkowy prezent w maju... , nie! To nowy spis nazwany: W Przestworzach M&A, w którym chcemy zebrać w jedno miejsce wszystkie blogi o tematyce podanej w nazwie. Pomóż nam Itachi Uchiha i zgłoś swojego bloga! To nic nie kosztuje, a nawet więcej! Nic nie płacisz. Zapraszamy na:
  http://przestworzach-m-a.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z przyjemnością informuję, że Twój blog został dodany do spisu "W Przestworzach M&A" z numerem 68. Liczę na owocną współpracę.
   Życzę Ci także weny i czasu na pisanie nowych rozdziałów, które będziesz mogła do nas zgłaszać.

   Usuń
 2. Nowy rozdział na Perdu dans la vie, a i przepraszam, że nie komentuję u Cb, ale nadrabiam rozdziały, mam nadzieję, że nie obraziłeś się.
  Esme Anne Cullen

  OdpowiedzUsuń
 3. Ważna informacja na PDLV (Perdu dans la vie).
  Esme Anne Cullen

  OdpowiedzUsuń
 4. http://look-good-for-you.blogspot.com/ Nowy rozdział! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na PDLV, pojawił się nowy prolog i bohaterowie.
  Esme Anne Cullen

  OdpowiedzUsuń
 6. Ministerstwo Mangowe — katalog, którego zadaniem jest zrzeszyć wszystkie blogi z opowiadaniami o tematyce mangowej; w zamian za zgłoszenie, Ministerstwo Mangowe rozświetli Twojego bloga i wzniesie go na szczyt sławy. Och, oczywiście w swoim czasie, ale dobrą reklamę to na pewno będziesz mieć.

  Nie przedłużając tej paplaniny, serdecznie zapraszam do Ministerstwa Mangowego!
  Link: Kliknij Tutaj

  OdpowiedzUsuń
 7. http://only-if-for-a-night-boy.blogspot.com/ zapraszam na kolejny rozdział ( tak zmieniłammmm adres ) i przepraszam za zbesztanie Saska :">

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości… bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na http://www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń

 9. Blogosfera jest pełna wspaniałych ludzi. Zapewne jesteś jednym z nich. Może chciałbyś opowiedzieć coś o sobie? A może chcesz, aby przeprowadzono z Tobą wywiad? Tak? To świetnie trafiłeś. Wywiady z autorami blogów mangi i anime to blog stworzony z myślą o Tobie! Możesz zgłosić się do jednej z autorek bloga, a potem odpowiedzieć na kilka ciekawych pytań. Nie czekaj - zgłoś się już teraz!

  Zapraszam!
  Wywiady z autorami blogów mangi i anime

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam do Zbioru Opowieści: http://zbiory-opowiesci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń